Zábradlí s dodávkou včetně montáže

Chcete zábradlí a nevíte jak na to? Vyřešíme za Vás vše od A do Z.

 

VIZE_
Kreslicí plátno 1
Zábradlí má v první řadě chránit Vaše zdraví. Dodává se převážně ke schodištím, balkónům, ochozům, fr. oknům, apod.. V dnešní době je možné vyrobit v podstatě cokoli. Společným úsilím Vám poradíme vybrat a upřesnit Vaší představu.
 
Jediné s čím nám musíte malinko pomoci je Vaše představa o vzhledu zábradlí.  Inspirovat se můžete různě na internetu, katalogu, pinterestu nebo přímo na našich stránkách.

 

NABÍDKA/OBJEDNÁVKA_
Kreslicí plátno 5
Na začátku potřebujeme od Vás pár základních informací. Postačí fotografie, náčrtek nebo stavební plány. Na základě tohoto jsme schopni vytvořit nezávaznou cenovou nabídku, kterou jsme schopni většinou do 2-3 dnů vytvořit a zaslat Vám položkový rozpočet, kdy přesně víte kolik Vás bude stát sloupek zábradlí, montáž, doprava, apod.
 
V případě, že se Vám bude zamlouvat naše nabídka, tak můžeme společně uzavřít formální objednávku přistoupit k samotné realizaci. 

 

FINANCE_
Kreslicí plátno 6 Před naší realizací obvykle požadujeme zálohovou platbu.

 

ZAMĚŘENÍ_
Kreslicí plátno 7
Domluvíme u Vás termín zaměření a vše společně projdeme. Všechny technické věci jsme schopni vyřešit na základě našich dlouholetých pracovních zkušeností. Námi dodané prvky jsou dle platných českých státních norem, takže nemusíte mít strach s nebezpečí užívání.

 

VÝROBA_
Datový zdroj 6
Veškeré údaje na stavbě přeneseme do výrobní dokumentace, kterou zasíláme ve 2D nebo 3D k vašemu vizuálnímu odsouhlasení. Na základě výrobní dokumentace naši kolegové na dílně vše připraví a vyrobí.

 

MONTÁŽ_
Kreslicí plátno 9
Termín montáže stanovíme dle našeho plánu a vašich možností. Délka montáže závisí na složitosti projektu. Po úspěšné montáži Vám dílo předáme k jeho užívání a stavbu opouštíme až po uklizení a uvedení do původního stavu.

 

HOTOVO_
Kreslicí plátno 10
Po předání a podepsání předávacího protokolu. Na základě kterého máme od Vás potvrzeno, že je dílo hotové. Od této doby Vám běží záruka na výrobek a montáž.

 

 

 


Galerie zábradlí